Poradnia ginekologiczna dr hab. n. med. J. Florjańskiego – cennik

Przepływ krwi w przewodzie żylnym
Przepływ krwi w przewodzie żylnym – w diagnostyce prenatalnej – w 12 tygodniu ciąży
300,00 złw tym: kompleksowe prowadzenie ciąży, konsultacje ginekologiczne i położnicze, badanie ginekologiczne, USG ze zdjęciami i opisem, cytologia z szyjki macicy, recepty, skierowania, zaświadczenia, zwolnienia lekarskie w razie wskazań itp.
350,00 złUSG w ciąży z nagraniem na płytę DVD, zdjęciami i opisem badania oraz poradą lekarską.
500,00 złkontrola owulacji w USG – pełny cykl (przynajmniej 3 badania USG), w tym stymulacja owulacji, podanie domięśniowe Pregnylu.
1000,00 złzałożenie klasycznej antykoncepcyjnej wkładki wewnątrzmacicznej (spirali) – w tym: koszt wizyty, cytologia z szyjki macicy, wstępne USG narządu rodnego, koszt wkładki, założenie wkładki, kontrola USG położenia wkładki po założeniu.
2000,00 złzałożenie antykoncepcyjnej wkładki (spirali) hormonalnej (Mirena) - w tym: koszt wizyty, cytologia z szyjki macicy, wstępne USG narządu rodnego, koszt wkładki, założenie wkładki, kontrola USG położenia wkładki po założeniu.

Wszystkie Panie, które decydują się na wizytę w mojej poradni ginekologicznej są traktowane wyjątkowo, ponieważ za każdym razem ginekolog ma do czynienia z niepowtarzalnością nadejścia na świat nowego, niewidzianego dotąd człowieka. Każde badanie prenatalne, tak jak wszystkie inne usługi dostępne w gabinecie, wykonuję z najwyższą troską o dobro matki i dziecka. Matka od samego początku jest na bieżąco informowana o wszystkich moich działaniach.

Jestem szczęśliwy, gdy wspólnie z matką mogę zobaczyć zdrowe dziecko na ekranie USG, ale nie okłamuję też żadnej kobiety, kiedy rozmowa dotyczy diagnostyki wad rozwojowych u płodu.

W pracy kieruję się etyką lekarską oraz rzetelnością. Posiadam odpowiednie i udokumentowane doświadczenie praktyczne i teoretyczne w zawodzie ginekologa. Jednym z jego składników jest życzliwość i działanie na rzecz dobra matki i dziecka.